Депутаттардын Чет-Нура айыл аймагынын айылдык Кеңешинин XXVI чакырылышынын кезексиз XII сессиясынын №12/5 ТОКТОМУ

shapka_cn

Депутаттардын Чет-Нура айыл аймагынын айылдык Кеңешинин
XXVI чакырылышынын кезексиз XII сессиясынын
ТОКТОМУ

29-апрель 2014-жыл №12/5 Орто-Нура айылы

Участкалык шайлоо комиссиясынын курамына жана резервине көрсөтүлгөн талапкерлердин курамын бекитүү жөнүндө

«Кыргыз Республикасынын шайлоо жана референдумдарды өткөрүү боюнча шайлоо комиссиялары жөнүндө» Кыргыз Республикасынын мыйзамдарынын 19-беренесинин 1-бөлүмүнө ылайык, аймактык шайлоо комиссиялары тарабынан түзүлгөн участкалык шайлоо комиссияларынын укуктары 2011-жылы аяктаган.
Мыйзамдарга ылайык, участкалык шайлоо комиссияларынын курамы Аймактык шайлоо комиссиясы тарабынан экиден бири саясий партиялардан, экиден бири жергиликтүү өз алдынча башкаруунун аткаруу органдарынан беш жылдык мөөнөткө түзүлөт.

Мыйзамга ылайык ар бир айылдын айыл башчыларынын сунуштарын угуп жана талкуулап, Чет-Нура айыл аймагынын айылдык Кеңешинин XII сессиясы токтом кылат:

1. №4033, №4034, №4035, №4036, №4168 шайлоо участкаларына сунушталган участкалык шайлоо комиссиясынын курамына жана резервине көрсөтүлгөн талапкерлердин курамы бекитилсин (тиркеме тиркелет).

2. Участкалык шайлоо комиссиясынын курамына жана резервине бекитилген талапкерлердин курамы аймактык шайлоо комиссиясына сунушталсын.

Төрага: Ж.Жакыпов
_________________________________________________________________
Жөнөтүлсүн: иш кагаздарга, аймактык шайлоо комиссиясына.

Чет-Нура айыл аймагынын айылдык Кеңешинин кезектеги
XXVI чакырылышынын XII сессиясынын №12/5 токтомуна тиркеме

№4033, №4034, №4035, №4036, №4168 шайлоо участкаларына сунушталган участкалык шайлоо комиссиясынын курамынын жана резервине көрсөтүлгөн талапкерлердин курамынын тизмеси.

№4033 Ийри-Суу шайлоо участкасы

1. Асаналиев Таалайбек
2. Кыдыралиев Асанкары
3. Күчүков Нурланбек
4. Назарбаев Жаныбек
5. Бордубеков Даулет
6. Айдарова Сайрабүбү
7. Көчөрбаева Чынар
8. Исабеков Баатырбек
9. Муканбеткадыров Орозбек
10. Нурбаев Алтынбек
11. Орозалиев Мирлан
12. Жыргалбаев Төрөгелди
13. Урумканов Эламан
14. Исаев Бекжан
15. Исмаилов Турсунбек
16. Абдразаков Алтынбек

№4034 Орто-Нура шайлоо участкасы

1. Солтонкулова Таалайкүл
2. +скөнбаев Союзбек
3. Алымбаева Венера
4. Кыргызбаев Уланбек
5. Эшенова Калича
6. Токтобаев Эсенгелди
7. Исмаилов Ырысбек
8. Көчкөналиева Асел
9. Турдушбаева Турсункүл
10.Исатаев Исман
11. Мусаев Ташбай
12. Тилекова Жыпар
13. Жусупбекова Жылдыз
14. Абдыибраев Эдилбек
15. Мамбетов Кубан
16. Мамытов Бакыт
17. Калыев Азамат
18. Сыдыкбеков Тынчтык

№4035 Ак-Кыя шайлоо участкасы

1. Кермакунов Эсен
2. Барыктабасова Махабат
3. Абдыраев Азамат
4. Мамбеткулов Бекболот
5. Осмонкул уулу Эрмек
6. Бейшеев Малабек
7. Кадыров Байменде
8. Керимбекова Ширин
9. +мүрбеков Мелис
10. Жумагулов Иманаалы

№4036 Орто-Саз шайлоо участкасы

1. Жайлообаев Жеңишбек
2. Кадыралиева Уулкан
3. Кожомгелдиева Толгонай
4. Сарыгулов Азат
5. Молдобаев Талант
6. Усейинов Азамат
7. Исагалиева Төлөбүбү
8. Мукешов +мүрбек
9. Акматов Кубанычбек
10. Идирис уулу Мелис
11. Эсенаманова Динара

№4168 Чет-Нура шайлоо участкасы

1. Асанакунов Кубанычбек
2. Бостонкулова Ажар
3. Мамбеталиев Төлөсүн
4. Муканова Роза
5. Мамбетов Тилек
6. Турсунова Элзат
7. Асантаев Руслан
8. Нурмамбетов +мүрбек
9. Мурзакматова Нурзада
10. Абдыибраева Айзада
11. Айдралиев Жоомарт
12. Токтомамыт уулу Кубан
13. Баялиева Төрөбүбү
14. Таабалды кызы Аида
15. Касыбаева Тотукан
16. Бекбоева Айнагүл
17.Рыскелдиев Бектурган
18. Касмалиев Дүйшөн
19. Жаманбетов Эрмек
20. Дүйшөбаев Жыпар
21. Иманалиев Зарылбек

Комментирование запрещено